Tel:
Çin Şeker Koni Üretim Hattı Üretici
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.
DONDURMA KONT EKİPMANLARININ İYİLEŞTİRİLMESİ

Ana sayfa ÜrünlerDondurma Koni Üretim Hattı

Eko Dostu Dondurma Koni Üretim Hattı Yüksek Hızlı 400 Standart Koni / Saat

Eko Dostu Dondurma Koni Üretim Hattı Yüksek Hızlı 400 Standart Koni / Saat

Eco - Friendly Ice Cream Cone Production Line High Speed 400 Standard Cones / Hour
Eco - Friendly Ice Cream Cone Production Line High Speed 400 Standard Cones / Hour

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: GuangZhou GuangDong
Marka adı: STARLAND
Sertifika: CE
Model numarası: CBI - 47 * 2A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Teslim süresi: Anlaşma
Ödeme koşulları: T/T
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Standart Koniler / saat: 400 Gaz Tüketimi (kg) / saat: 5-6
Makine Ölçüsü (mm): 6700L * 2400W * 1800h Otomatik olup olmadığı: Tam otomatik
Garanti: 1yaer Doku: Paslanmaz çelik / Kapılar / Kapak
Vurgulamak:

fully automated production line

,

ice cream wafer machine

Dokunmatik Ekranlı Kullanıcı Dostu Kolay Temizlik Gıda İşleme Makinesi

Şirket geçmişi

1950'de kurucu Ho Shu n Tong, Çin'den Makao'ya taşındı. Ailesi için bu yeni yerde yaşamak için, bir sokak ahırından el yapımı koniler öğrendi. El yapımı koniler, aile için titreşen bir şehir olan Hong Kong'a yetecek kadar para kazanıyor. Ho ve karısı, Lai Yuk Mei, daha sonra satın aldıkları Kowloon'da bir dükkan kiraladılar. Ho Hau Buz Kremleri Koni Co Ltd, endüstriyel binalarda 1973 yılında satın alındığında resmen tescil edildi. Ho Hau daha sonra Hong Kong pazarı için tek koni fırıncı oldu.

İkinci nesil 80'lerde işi başardı. Yeni düşünce, vizyon ve pazar fırsatları Ho Hau konisini yeni bir ufka soktu. Verimliliği ve kaliteyi arttırmak için üretimde otomasyon başlatıldı. Anakara Çin ekonomik reformunu sürdürürken, Guangzhou Starland Food Co. Ltd, bu hızlı büyüyen pazarı keşfetmek ve geliştirmek için 90'lı yıllarda kendi arazisi ile kurulmuştur. Starland, 90'lı yılların sonlarında ve Çin'deki çeşitli profesyoneller tarafından biriktirilen ilk otomatik koni pişirme makinesini geliştirdi. Auhui Starland Makine Gıdaları Machinery Co Ltd 2005 yılında bol doğal ve insan kaynaklarını kavramak ve iç pazarda hizmet vermeye hazır olmak amacıyla kurulmuştur.

Yarım yüzyıldan fazla bir süredir, aile üyeleri kendilerini dondurma kozalakları ile ilgili her şeyi yapmaya adamışlardır. Koniklerden makinelere ve çözüme kadar, hala günde bir gün çalışıyoruz. Starland makinemizi kullanarak koni üretimi ile her gün reçete, yönetim sistemi ve makine tasarımını geliştirmeye çalışıyoruz. Sadece tek bir amaç vardır: tüketiciler için güzel, güçlü ve hijyenik koniyi verimli ve güvenilir kılmak.

Koni İşine Özveri

İlk STARLAND Otomatik Koni Üretim Sistemimizi Geliştirmeden Önce 60 Yıldan Fazla Koni Pişirme Deneyimiyle, tamamen mekanik olarak çalışan bir otomatik makine aklımıza geliyor: Kullanımı kolay, bakımı kolay ve güvenilir. Makine, daha hızlı, daha verimli ve çevre dostu olmak için geçtiğimiz 15 sporda gelişti. Onlar da terbiyeli koniler yaparlar.

Bugün, hala pişirme konilerinin tadını çıkartıyoruz, Fırın konileri ve inşaat makineleri bizim için aynı derecede önemlidir. Müşteriler için yeni koniler veya ilgili ürünler geliştirmek için bize sınırsız imkanlar sağlar. Bazen yeni bir reçete, yeni bir makine veya yeni bir koni ürün oluşturmak için yeni bir sisteme ihtiyacınız vardır. Müşterilerin yeni ürünleri pazarda başarılı olduğunda sektöre katkıda bulunduğumuzu hissediyoruz.

Çin ve Hong Kong'da, küresel dondurma markalarına ve uluslararası zincir mağazalarına tedarik ediyoruz. Koni fabrikamızdaki üretimlerin tamamı STARLAND makineleri tarafından üretilmektedir. Koniler müşterilerimiz tarafından en sıkı standartlara ve denetime tabi tutulur.

Konileri ve makineleri satmıyoruz. Konilerden çözüme kadar size yardımcı oluyoruz.

Bir Motor tüm sürücüler.

Tek bir motor fırını, yuvarlanma istasyonunu, meyilli pompayı bir dizi yüksek hassasiyetli zincir sistemiyle senkronize eder. İstenen ürünler yüksek doğruluk ve yüksek ürün verimi ile üretilmektedir.

CBI serisi ve WBI serisi
(Pişirme Penses Boyutu: 240mm X 400mm; koniler uzunluğu 108 mm veya daha az ve gözleme sepeti için uygundur)

CBI-47A * / CBI-47X2A * CBI-71A * / CBI-71X2A * CBI-107A * / CBI-107X2A *
Pişirme plakaları sayısı 47 71 107
Standart Koniler / saat ** 4200 6600 9500
Gaz Tüketimi (kg) / saat 5-6 9-10 11-12
Makine Ölçüsü (mm) 6700L * 2400W * 1800h 9600L * 2400W * 1800h 13900L * 2400W * 1800h
Makine Ağırlığı (kg) 4500 6500 9600
Ana motor özellikleri 1.5HP; 1.1 kw 2.0hp; 1,5 KW 2.0hp; 1,5 KW

Temel Özellikler

Yüksek esneklik. Farklı haddeleme istasyonu ile çok çeşitli ürünler üretilebilir.

Yıldız-Reel sistemi. Gofret, pişirme fırınlarından haddeleme kalıplarına kadar daha kısa bir yol alır. Şeker ve yağ kullanımı azaltılabilir. Patent beklemede.

Yatay sistem Çalıştırmak ve kontrol etmek daha kolay. Fırınlama plakalarından haddeleme kalıplarına daha uzun bir yolla, bağımsız bir pres kulesi sistemi ile çalışarak ekstra çok yönlülük sağlar.

Kule sistemi basılması. Çeşitli tipte sepet şekilli ürünler üretme kapasitesine sahiptir.

İletişim bilgileri
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.

İlgili kişi: PENGDA

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.
Fabrika No.56, Pasifik Sanayi Bölgesi, XinTang, GuangZhou, Çin Halk Cumhuriyeti
Tel:86-20-82697198
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Şeker Koni Üretim Hattı Tedarikçi. © 2016 - 2020 waferproductionline.com. All Rights Reserved.